עו"ד גירושין | יעל גיל | אני מאמין

אני מאמין

מאבק גירושין, אסטרטגיה מול רגשות
האני המאמין של משרד עו"ד יעל גיל

אצל זוגות מסוימים חיי הנישואין מסתיימים בצורה שקולה והגיונית, באמצעות גישור והסכם, אך ש זוגות, שמסיימים את הנישואין לאחר מאבקים ומלחמות קשות, אשר נמשכות לעיתים שנים רבות. הם נלחמים על משמורת ילדים, על מזונות, על חלוקת רכוש ועוד. לפעמים הקרבות כוללים הגשת תלונות שווא ולפעמים מעורבת המשפחה המורחבת, המגישה נגד הבעל או האישה תביעות פינוי, או שההורים המתגרשים מסרבים לאפשר לסבא ולסבתא מגע עם הנכדים.

לאחר שכל ניסיונות הגישור והפישור מוצו, נכנסים לתמונה עורכי הדין הנלחמים עבור בני הזוג בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים. עורכת הדין הטובה מביאה את הצד השקול וההגיוני ואת המתווה המשפטי והאסטרטגי הנכון, על מנת לזכות בתיקים עבור הלקוח/ה. לעורכת הדין, יש את הראייה הרחבה ואת הידע המשפטי הרב, כדי להבין מהי הדרך הנכונה, על מנת לדאוג לכך שזכויותיהם של הלקוחות לא ייפגעו.

מובן שכל הקרבות טעונים מאוד ברגשות קשים, שלא נפתרו בין בני הזוג במהלך הנישואין. הלקוחות שמגיעים עם מטענים רגשיים ופחדים, לא מסוגלים לרוב לראות את התמונה כולה. הם נטולי הידע המשפטי והאסטרטגי הרלבנטי ויעשו טוב עבור עצמם אם יבטחו בעורכת הדין, שתעשה עבורם את המיטב.

מטרתו של המשרד היא, לזכות עבור הלקוחות בכל התיקים ויש למשרד קבלות בנושא. המטרה היא זכייה וניצחון, כאשר מה שמנחה את המשרד הוא טובת הלקוח לפני הכול. לכל תיק, מותווית האסטרטגיה והטקטיקה המתאימה, על מנת להשיג עבור הלקוחות את מלוא זכויותיהם. המוטו הוא "אין תיקים אבודים ואין פשרות על גב הלקוח בדרך לניצחון".

אנו מציעות עריכת דין מן השורה הראשונה: מובילה, מנצחת, הישגית, פרפקציוניסטית, המודרכת על ידי אמת, צדק וטובת הלקוחות.

לנצח פרושו לעיתים גם להגיע להסכם הוגן, באמצעות פשרות המשרתות את טובתכם. אך לעולם לא נתפשר על גב הלקוחות.

אנחנו מובילות בחדשנות משפטית, יצירתיות ובפסקי דין פורצי דרך.

היחס הוא יחס אישי, אכפתי וקשוב, תוך הענקת מלוא המידע אודות זכויותיכם וחובותיכם.

קיים גילוי מלא הדדי בינינו וכל החומר והמידע הרלבנטי, תמיד מועבר אליכם.

אנו נלווה אתכם ואתכן, ממועד הפרידה ועד מועד הגט, במקצוענות, באנושיות, ובנחישות כשטובתכם תמיד לנגד עינינו.

עו"ד יעל גיל
עו"ד אור פינקלשטיין

לתיאום פגישת ייעוץ משפטי לחצו כאן

   
     
ניתן ליצור קשר עם עו"ד יעל גיל באמצעות הטופס או בטלפונים: 03-9645334, 052-3535946
שעות פעילות המשרד: ימים א-ה בשעות 8:30-18:30.

 

© כל הזכויות שמורות לעו"ד יעל גיל. 

כל המידע המוצג באתר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. המחברת אינה נושאת באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל ייעוץ מקצועי משפטי ו/או אחר לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.