פסק דין בנושא אחריות הורית משותפת על תינוק


פס"ד בו ייצגנו אב לתינוק, שטיפל בבנו מאז שהוא נולד, מידי יום. ההורים מעולם לא נשאו והם נפרדו מספר חודשים לפני הלידה. כשמלאו לילד 3 חודשים, האם החלה למנוע את זמני השהות בין האב לבין בנו. בסוף ההליך, פסק ביהמ"ש כי זמני השהות בין האב לבין בנו יהיו כמעט שווים (6-8), עד שהילד יהיה בן 6 שנים וכי יהיו זמני שהות שווים לחלוטין (7-7) לשני ההורים, לאחר שהילד יגיע לגיל 6 שנים.

לקריאה של פסק הדין המלא לחצו כאן

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.