השגתי הסכם לטובת הלקוח שלי, אשר רכש דירה יוקרתית בגבעתיים משיכון עובדים...

אחריות הורית משותפת – שיח בין משפט לפסיכולוגיה


היה כנס מרתק ונכח קהל רב.

נושא האחריות ההורית המשותפת, הוא נושא שעוה"ד יעל גיל מנסה לקדם בחקיקה, כבר מאז שנת 2004 ויש לו חשיבות אדירה, לשיפור פני החברה בישראל ולחייהם של מאות אלפי ילדים בארץ, זאת, לאור "חזקת הגיל הרך" המיושנת, שעדין נמצאת בספר החוקים. במקום לעודד אבות לקחת חלק בטיפול ובגידול ילדיהם, החוק מעודד אותם לשמור מרחק מהילדים ולהטיל את כל עול הגידול על האם.
גישה זו, היא גישה אנטי פמיניסטית מובהקת, מפלה ופוגענית, אשר גורמת נזק לכל הנוגעים בדבר – להורים ולילדים.

נזק רב נגרם לילדים מהרחקת אבות מילדיהם, על סמך חוק מפלה זה. כל זאת, כאשר חוקרים בפסיכולוגיה של התפתחות הילד, במשך כשלושה עשורים, קובעים כי יש חשיבות גדולה ביותר לבריאות הילד ולטובתו, ששני הוריו ימשיכו בעקביות להיות שותפים מלאים לגידולו.

 


 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.