ביטול תלונת שווא, ביטול צו עיכוב יציאה מן הארץ, הפחתת מזונות ואי חלוקת דירה שנרכשה לפני הנישואין


לאחר מאבק בן כשלוש שנים, במהלכו ניסתה האישה לגזול מהורי הגבר אותו ייצגתי מחצית דירה בשווי של כ 2 מליון ₪, לקבל דמי מזונות גבוהים, כאשר שכרו עומד על סך של 10,000 ₪ בלבד, להגיש נגדו תלונת שווא ולהוציא נגדו עיכוב יציאה מן הארץ, נסתיים התיק, לאחר שהאישה הפסידה לאורך הדרך בכל החזיתות. תלונת השווא טורפדה על ידי באופן מידי, ביטלתי לאחר קיום דיון הוכחות את צו עיכוב היציאה מן הארץ והרשמת פסקה הוצאת לטובת הלקוח שלי, לאור העובדה שהתביעה המופרכת לעיכובו מן הארץ, לא היתה צריכה להיות מוגשת. הלקוח שלי מקיים הורות שוויונית ובסוגיות הרכושיות ממוניות הגענו להסכם פשרה, בו שולם לאישה סכום מינימאלי ביותר ודמי מזונות מופחתים באלפי שקלים מהפסיקה הראשונית של בית המשפט.

  

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.