השגתי הסכם לטובת הלקוח שלי, אשר רכש דירה יוקרתית בגבעתיים משיכון עובדים...

בית המשפט העליון פסק - הגנה מוחלטת מתביעות לשון הרע לעורכי דין בבית המשפט


הדהמרקר מדווח, כי בית המשפט העליון בדעת רוב של השופטים אליעזר ריבלין ויורם דנציגר קבע כי, על אמירות פוגעות הנאמרות תוך כדי משפט, חלה חסינות ואין בהן כדי להוות לשון הרע. גם לשכת עורכי הדין הצטרפה להליך וטענה כי לדעתה מדובר בחיסיון מוחלט, שכן, פתיחת השערים להגשת תביעות על הנאמר תוך כדי דיון, תפגע בעבודת עורכי הדין ותפעיל עליהם לחץ בלתי הוגן בעבודתם. כבוד השופט רובינשטיין, בדעת מיעוט סבר כי הגנת הסעיף אינה מוחלטת ולא תחול במקרים של השתלחות משמיצה במיוחד, שלא היה בה צורך, לשם הדיון בתיק.

אני מסכימה לחלוטין עם דעת הרוב בפסק הדין של בית המשפט העליון. בבית המשפט, צריכה להיות לעורכי הדין, הגנה מוחלטת מתביעות לשון הרע. יש לאפשר לנו הליטיגטורים לעשות את עבודתנו נאמנה. גם כך, מופעלים עלינו לחצים רבים וקשים במיוחד, מכל כיוון שלא נסתכל עליו ולא צריך להוסיף על כך את תביעות לשון הרע מצד עמיתנו למקצוע.

 

להלן לינק לדיון המלא:

גירושין - עו"ד יעל גיל - בית המשפט העליון פסק - הגנה מוחלטת מתביעות לשון הרע לעורכי דין בבית המשפט

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.