גירושין בהסכמה


תהליך של גירושין בהסכמה ניתן לנהל במספר דרכים. ניתן לנהל מו"מ בין שני עורכי דין ולהגיע להסכם וניתן לקיים הליך של גישור אצל אותו עו"ד, אשר יביא את הצדדים מתוך הסתכלות רחבה ומעמיקה על המשך הדרך ובפרט על טובת הילדים, לידי הסכם כולל.

במהלך תהליך הגישור, מקיימים בני הזוג ישיבות משותפות וכל אחד לחוד עם המגשרת, אשר מקשיבה להם ומנסה להביא אותם להסכם שיטיב עם שניהם ולא יקפח אף אחד מהם.

מהו למעשה הסכם גירושין? הסכם גירושין כולל הסכמות בדבר הסדרי השהות והתנהלות ההורים עם הילדים לאחר הגירושין, הסכמה לגבי זהות ההורה המשמורן, או הסכמה בדבר קיומה של משמורת משותפת, הסכמות בדבר מזונות הילדים והסכמות בנוגע לעניינים הרכושיים – ממוניים. קיימת התייחסות לנושא מתן הגט והסכמות נוספות, במידת הצורך. מה שמשמעותי וחשוב הוא, שהכול מתבצע בהסכמה ולא בכפיה ע"י בית המשפט.

ניסוח הסכם הגירושין דורש במקרה של גירושין בהסכמה מיומנות רבה, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ידע והכרות עם הפסיקה האחרונה בתחום ורגישות וכל זאת, כדי להביא שני צדדים הנמצאים לרב במחלוקת, לידי הסכם. ניסיוני הרב, לאורך השנים, לימד אותי, כי מלחמות בבתי משפט גובות מחיר כבד, בעיקר מילדי בני הזוג.

אני מאמינה בדרך הגישור וההסכמים. במקום לנהל קרבות ממושכים ויקרים בבית המשפט, ייטב לבני הזוג המתגרשים, להגיע להסכם גירושין. התהליך בו הצדדים מגיעים להסכם גירושין, מאפשר לצדדים לפעול מתוך שיקול דעת מושכל ולא תחת לחץ. המו"מ לקראת הסכם גירושין, מתבצע באמצעות עורכי/ות הדין המייצגים את בני הזוג. תהליך זה, לוקח הרבה פחות משאבים נפשיים, מתאפיין באנרגיות הרבה יותר חיוביות וכמובן מהווה הליך זול בהרבה, מההליך המתקיים לעיתים מספר שנים, בבתי המשפט או בבתי הדין.

הגעה להסכם, בלי התדיינויות בבית המשפט, מועילה ביותר אף לילדי בני הזוג, מטיבה עימם ומאפשרת לעיתים מזומנות, המשך קיום וניהול יחסים תקינים גם לאחר הגירושין, כל זאת, לטובת הילדים והקשר עם הוריהם.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.