יש שיאמרו, קיימת יחסי מין קח אחריות. זה לא מוציא את כל הכיף מקיום יחסי מין? הפחד, שמא הנה לך זה יקרה ויגנבו את זרעך, גם אם תשתמש בקונדום?

"גניבת זרע"


זהו נושא שמקומם אותי שנים רבות. גניבת זרע, היא עניין חמור מאוד בעיני, כאשר אישה באופן יזום, פועלת נגד גבר, כדי להביא לעולם, ילד שאינו רצוי ע"י אחד מהוריו. לגבר אין זכות לומר מילה בנושא. הוא מחויב אח"כ עפ"י החוק לשלם מזונות לאותו ילד לא רצוי, כאשר כל החלק שהיה לו בעניין,היה קיום יחסי מין מרצון עם אישה ולעיתים הם אפילו לא קיימו יחסי מין, כדי שזה יקרה.

יש שיאמרו, קיימת יחסי מין קח אחריות. זה לא מוציא את כל הכיף מקיום יחסי מין? הפחד, שמא הנה לך זה יקרה ויגנבו את זרעך, גם אם תשתמש בקונדום?

ראיתי כעת פרק בסדרה המופלאה בוסטון ליגל שעסק בנושא זה. שם עורך הדין, ניסה לשכנע את בית המשפט לפסוק נגד פסיקה קיימת, בדבר זכות האישה על גופה ולכפות על האישה לבצע הפלה באמצעות גלולה. אם בזכויות עסקינן, מה עם זכות הילד לשני הורים שיגדלו אותו ושיאהבו אותו? מה עם זכותו להיוולד לתנאים המכסימאליים? מה עם זכות הגבר על חייו, על הבחירות שהוא מבצע, אשר נגדעו בגין פעולה אשר מתבצעת יום יום בכל העולם כל הזמן-מעשה פשוט של קיום יחסי מין.

להלן לינק לדיון המלא:

גירושין - עו"ד יעל גיל - "גניבת זרע"

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.