השגתי הסכם לטובת הלקוח שלי, אשר רכש דירה יוקרתית בגבעתיים משיכון עובדים...

האם יש להעניש את מי ששכח את ילדו ברכב?


זו שאלה שנשאלתי פעם בתוכנית טלויזיה בערוץ 1, ע"י גאולה אבן. עמדת הפרקליטות היתה - אי ענישה, האב סבל מספיק. כך כל שנה לערך, יש איזה כמה הורים ששוכחים את הילדים למוות ברכבם.

אני הייתי בעד ענישה, בעד העלאה למודעות, כדי שדברים כאלו לא ישנו. ערכם של ילדים במדינתנו, הוא כשל כלום, כך עולה מתיקי משפחה ונוער רבים. מאחורי המטבע השחוק של "טובת הילד", לא עומד דבר.

מדיניות אי הענישה להורה ששכח את ילדו ברכב, שוכחת את הילדים - מי ישמור על הילדים?

להלן לינק לדיון המלא:

גירושין - עו"ד יעל גיל - האם יש להעניש את מי ששכח את ילדו ברכב?

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.