השגתי הסכם לטובת הלקוח שלי, אשר רכש דירה יוקרתית בגבעתיים משיכון עובדים...

הדירה חולקה שווה בשווה ומזונות ילד


הצדדים לתיק זה היו נשואים פחות משנתיים. האישה אותה ייצגתי והבעל, רכשו יחדיו דירה ורשמו אותה בחלקים שווים על שם שניהם. הבעל דרש כי הדירה לא תחולק שווה בשווה, הן משום תרומתו לרכישת הדירה, אשר היתה מעט יותר גבוהה והן משום שלטענתו, האישה הבטיחה לו לשלם את כל ההלוואה המובטחת במשכנתא. הבעל עצמו הביא תמלול הקלטה של שיחה שהוא, אשתו ופקידת הבנק ניהלו, ממנה עלו דברים סותרים, כאשר בין השאר עלה מהקלטת שהבעל צרף, כי הוא דווקא היה מודע לחובתו לשלם את המשכנתא. נקבע בפסק הדין כקבוע בחוק ובהלכה הפסוקה, כי הדירה תחולק בין הצדדים בחלקים שווים, למרות השקעתו הגבוהה יותר של הבעל ולמרות טענותיו בדבר הבטחות לכאורה של האישה. כמו כן, נפסקו לטובת האישה עבור הילד מזונות ומדור בסך כולל של 3000 ₪ עבור ילד אחד.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.