הדרכה הורית לפני גרושין


כבר לפני כמה שנים, פרסמתי מאמר בשם :"מי ישמור על הילדים? אשר פרסמתי גם בבלוג שלי כאן.

גירושין

במאמר אני קוראת למחוקק הישראלי, לקבוע בחוק כי לפני שניתן יהיה לקבל גט, הורים יצטרכו לעבור הדרכה הורית.

אני מאמינה, כי הדרכה הורית,ע"י אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה, אימון אישי,מטפלים אלטרנטיביים וכד', יכול לסייע להפחתת ההסתות והשימוש בילדים בתהליך הגרושין ואף לאחריו.

כמו גם, ליצור חברה בריאה יותר ולהפחית את סבלם של הילדים להורים גרושים,אשר נקלעים בעל כורחם למאבקים אשר לעיתים הנם קשים ביותר והרסניים עבורם. להלן לינק לדיון המלא:

גירושין - עו"ד יעל גיל - הדרכה הורית לפני גרושין

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.