הסדרי שהות כולל לינות והפחתת תשלום להורי האישה


הלקוח הגיע אלי עם הסכם גירושין עליו חתם אך טרם אושר. לאחר שראיתי על מה הוא חתם, הבנתי שהוא לא מודע לזכויותיו. עפ"י ההסכם, התאפשר לו לפגוש את בנו לכמה שעות בשבוע בלבד, ללא לינות או התייחסות לחגים ולחופשות. כמו כן, נדרש ממנו לשלם סכום כסף נכבד להורי האישה, שלא כדין. בהסכם השגתי לו הסדרי שהות רחבים כולל לינות וכן, כי במחצית החופשות והחגים בנו יהיה אצלו. בנוסף לכך, הפחתי לו את התשלום להורי האישה במידה ניכרת.  

 

 

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.