הסכמי ממון / גישור


הסכמי ממון – למה זה טוב לנו?

למשמע צמד המילים "הסכם ממון", עולות תגובות שונות בקרב אנשים. בין היתר, יש אנשים שסולדים מחתימה על הסכם זה, שכן, לא ניתן להתכחש לכך, שזהו הסכם אשר צופה את פני סופו של הקשר. יחד עם זאת, לחתימה על הסכם ממון ישנם יתרונות בעלי משקל רב, אשר לא ניתן להתעלם מהם.

כאשר בני זוג, בוחרים למסד את הקשר ביניהם ולהנשא, הם לא יכולים לצפות באילו מצבים יתקלו ולאן נסיבות החיים ייקחו אותם. במצב כזה, דווקא כאשר האהבה שוררת בין בני הזוג והם שמים לנגד עיניהם את טובתו של בן/בת זוגם, זוהי העת להסכים על הצורה בה ירצו להיפרד, אם יקרה הדבר המצער מכול והם ייפרדו.

חתימה על הסכם ממון, תמנע בבוא העת, בתקווה שהעת הזו לא תבוא, התקוטטויות רבות שעלולות להימשך שנים, כאשר כספי בני הזוג יושקעו בשכר טרחתו של עוה"ד והריבים יתנהלו על גבם של הילדים היקרים להם מכל.

אל תראו בהסכם הממון, נבואה המגשימה את עצמה. גם אם הנכם מאוהבים, עד כי פירוד נראה לכם בלתי אפשרי, פנו לקבלת ייעוץ והבטיחו כי עתידכם המשותף אם ייקטע, יסתיים ברוח טובה וללא התקוטטויות מיותרות.

גירושין באמצעות גישור

ההחלטה, לסיים מערכת יחסים, על אחת כמה וכמה חיי נישואין, היא החלטה קשה, כואבת ובעייתית. הסיפורים הקשים אודות הליך הגירושין, הנשמעים מכל עבר, מעוררים חרדה בליבם של כל המעורבים בעניין ומוסיפים קושי, על סיטואציה סבוכה מלכתחילה.

חשוב לדעת כי אפשר להתגרש גם אחרת. אפשר לעשות זאת, בדרך של יישוב סכסוכים, מחוץ לכותלי בית המשפט. בני הזוג, נפגשים עם מגשר/ת ויחד הם מגבשים את הסכמותיהם, בדבר חלוקת הרכוש, המשמורת והמזונות.

פתרון מחלוקות הצדדים, בצורה הזו, היא הדרך האידיאלית להתגרש והיא מאפשרת שמירה על זכויות שני בני הזוג תוך ניהול הליך גירושין נטול קורבנות.

בחרו אחרת! אל תהפכו את בן/ת זוגכם לשעבר, לאויב/ת ואל תהפכו את ילדיכם לבני ערובה במאבק שלכם. פנו לקבלת ייעוץ והבטיחו לעצמכם ולמשפחתכם, כי לא תתנו למערכת יחסים שהסתיימה, לנהל את חייכם בשנים הבאות, בערכאות השיפוטיות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.