הצדק ניצח, האישה קיבלה את הדירה בשלמותה


תיק בו יצגתי אישה כבת 60, שם ניתן פסק דין בהסכמה, אשר קבע כי על הבעל להעביר מחצית מן הדירה הרשומה על שמו, על שם אשתו, כך שדירת הצדדים, עברה בשלמותה לבעלות האישה.

פסק דין זה, הושג לאחר מאבק כבן שלוש שנים, בו הבעל סרב להתפשר, עד שהבין כי הוכחתי את כל הטענות נגדו. מדובר בשני אנשים מבוגרים, אשר אלו היו נישואיהם השניים. הבעל בגד באישה מראשית נישואיהם שערכו כ 14 שנים ואף הביא את המאהבת שלו לביתם. זאת ועוד, הוא הבריח מפניה רכוש רב בן מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך. חלק מן המאבק, היה על פרשנות הסכם הממון בין הצדדים ועל זהות מממן הדירה המשותפת. כל רצונה של האישה היה, שהדירה אותה רכשה מכספיה, אך נרשמה ע"ש שני הצדדים תעבור לבעלותה הבלעדית והיא לא תזרק לרחוב לעת זיקנה. השגתי עבורה את אשר ביקשה.

 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.