כנסים


כנס "לצקת תוכן במונח טובת הילד - 5/2/19

תמונות מכנס תמורות בדיני משפחה - כנס שהתקיים ביום 17/11/16

עו"ד יעל גיל הרצתה על רכוש חיצוני בגישה ביקורתית בנוגע לפסיקה, כבוד השופט שאול שוחט מבית המשפט המחוזי בתל אביב הרצה על סיווג כושר ההשתכרות והמוניטין האישי כנכס בר איזון או כפרמטר להתחשבות בביצוע האיזון שלא על דרך מחצה על מחצה ופרופסור שחר ליפשיץ דיקאן הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן הרצה על שיתוף זוגי נגד צדדים שלישיים. כבוד השופט יהורם שקד מבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב הרצה על חידושים במזונות ילדים.

פרופ' אבי שגיא שוורץ ראש המכון לחקר התפתחות הילד באוניברסיטת חיפה, כבוד סגן הנשיא במחוז צפון ושופט ביהמ"ש לענייני משפחה בנצרת, כבוד השופט אסף זגורי ופרופ' דן שניט, הרצו מזוויות שונות על נושא האחריות ההורית. פרופ' אבי שגיא שוורץ על "אמא אבא אני ממש זקוק לשניכם, זועק הילד ובכל זאת בישראל יש עדין קולות צורמים נגד בקשת הילד – הפרדוקס הישראלי", כבוד השופט זגורי על "האם שינויי החקיקה (שמיעת ילדים והצ"ח הורים וילדיהם) יטיבו עם ילדים אם לאו" ופרופ' שניט על "אחריות הורית משותפת בגירושין".

הרצאה בפאנל מזונות ילדים

ערב עיון ב 19/02/17, בנושא " המשפחה החדשה"

הרצו בכנס:עו"ד יעל גיל, ד"ר תרצה יואלס, כבוד השופטת תמר סנונית פורר, כבוד השופטת איילת גולן תבורי, כבוד השופט שמואל בר יוסף, עו"ד שמוליק מורן ועו"ד יהודית מייזלס.

אחריות הורית משותפת – שיח בין משפט לפסיכולוגיה

עו"ד יעל גיל כינסה וערכה ערב עיון חשוב בנושא "אחריות הורית משותפת – שיח בין משפט לפסיכולוגיה" במחוז ת"א של לשכת עורכי הדין,
בערב שנערך ביום 11.11.14 הרצו פרופ' אבי שגיא שוורץ, כבוד השופטת המחוזית בדימוס חנה בן עמי, ד"ר תרצה יואלס, כבוד השופט יהורם שקד, כבוד השופט אסף זגורי, כבוד השופט בדימוס פיליפ מרכוס, ד"ר יואב מאז"ה, פרופ' מיכאל קורינאלדי ועו"ד יעל גיל. מי שהנחה את הערב הוא ד"ר פרץ סגל ממחלקת חקיקה במשרד המשפטים. ברכו עו"ד אפי נווה ראש מחוז ת"א בלשכת עורכי הדין ועו"ד שלומי באשי ראש הועדה לענייני משפחה.

היה כנס מרתק ונכח קהל רב.

נושא האחריות ההורית המשותפת, הוא נושא שעוה"ד יעל גיל מנסה לקדם בחקיקה, כבר מאז שנת 2004 ויש לו חשיבות אדירה, לשיפור פני החברה בישראל ולחייהם של מאות אלפי ילדים בארץ, זאת, לאור "חזקת הגיל הרך" המיושנת, שעדין נמצאת בספר החוקים. במקום לעודד אבות לקחת חלק בטיפול ובגידול ילדיהם, החוק מעודד אותם לשמור מרחק מהילדים ולהטיל את כל עול הגידול על האם.
גישה זו, היא גישה אנטי פמיניסטית מובהקת, מפלה ופוגענית, אשר גורמת נזק לכל הנוגעים בדבר – להורים ולילדים.

נזק רב נגרם לילדים מהרחקת אבות מילדיהם, על סמך חוק מפלה זה. כל זאת, כאשר חוקרים בפסיכולוגיה של התפתחות הילד, במשך כשלושה עשורים, קובעים כי יש חשיבות גדולה ביותר לבריאות הילד ולטובתו, ששני הוריו ימשיכו בעקביות להיות שותפים מלאים לגידולו.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.