מזונות ילדים נמוכים מהקבוע בפסיקה


בית המשפט לענייני משפחה ברמת גן, נתן החלטה ייחודית ויוצאת דופן, בעניין מזונות זמניים, כאשר קבע כי האב (אותו ייצגתי) אשר משתכר סכום של 6,800 ₪ לחודש, יעביר  לידי האם, סך הנמוך מן הסכום אשר נקבע בפסיקה, כי הוא סכום אשר לא צריך להוכיחו (1250 ₪). דמי המזונות הועמדו על סך של 1,050 ₪ לכל ילד (מדובר בשני ילדים). בית המשפט התחשב בשכרו של האב ואף בכך שהאב תבע משמורת משותפת וכוונתו היתה לקיים הורות שוויונית. 

 

  

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.