מכתבי תודהליעל ואור!

מכל הלב אני מודה לכן על הטיפול המסור בתיקים שלי שכולם הסתיימו בהצלחה!

בסופו של דבר בחרתי בכן אחרי כמה עורכי דין כי ראיתי שיש לכן את ההבנה המלאה של המצב הקשה שנחת עליי ללא כל סיבה ריאלית ומוצדקת וחיפשתי פתרון של ממש המתאים ביותר לילד שיזכה ושיהיה לו אבא בצורה מלאה, כמו שהיה לפני הגירושין.

אני מאוד שמח שהיום זה כך ויש לי את ההזדמנות בזכותכן לגדל ולתת ולהשקיע בבן שלי. לאורך כל הדרך שליויתן אותי הרגשתי את תמיכתכן, מקצועיותכן, מסירותכן למען הצדק שיצא לאור בסופו של דבר. אתן לוחמות צדק אמיתיות. אמליץ אליכן מכל הלב לכל מי שיצטרך בכך.

מה שהיה נראה בהתחלה כמשהו שלא היה ניתן להשיגו, הצלחתן להפוך למרות כל המכשולים והקשיים ובסופו של דבר כן להשיג

על כך תודה רבה לכן מכל הלב!

אנטון.

לפני כארבע שנים עברתי הליך גירושין סבוך ולא קל. גרושתי לקחה את אחד מעורכי הדין הבכירים, ואילו אני שהייתי מופתע מההליך, בחרתי משרד עורכי דין אחר שהכניס אותי לצרות ולפלונטר משפטי.

עמוק בבוץ, התייעצתי עם ד"ר למשפטים שהוא ידוע ונחשב ומעורה היטב בפרקטיקה, והוא אמר לי שאם הילדים הם הכי חשובים לי ואני רוצה את הטופ, אז יעל גיל.
ואכן כך היה, נפגשתי עם יעל ואור והצגתי להן את המקרה הסבוך שלי, וביחד במשך חודשים ארוכים ניהלנו משפט שכלל התמודדות עם גרושה שלא בוחלת אמצעים, עם פסיכולוגית עויינת שהיתה מקורבת לצד השני, עם הרווחה ועוד ועוד.

עו"ד גיל ועו"ד אור התמסרו לטיפול בתיק שלי, ונלחמו מתוך אמונה עמוקה בצדקתי, כדי שהמשמורת תהיה משותפת וכדי שאוכל לגדל את הילדים שלי. בנוסף עו"ד גיל היתה אוזן קשבת ועזרה לי בעצות טובות לעמוד באתגרים שהיו במהלך התקופה.

בהערת אגב, אציין כי ידוע לי היטב שהעורך דין של הצד השני לא האמין בצדקתה ואף אמר לה זאת במספר הזדמנויות, ולמרות זאת הוא נאבק בשבילה. לכן במיוחד אני מעריך את יעל גיל על מוסריותה ועל כך שהיא לוחמת צדק ולוקחת רק תיקים שהיא יודעת ומאמינה בצדקתם, ונאבקת לתיקון עוולות.

בסופו של דבר בזכות ההדרכה החכמה של עו"ד גיל וניהול התיק, הגענו למצב שבו חתמנו על הסכם של משמורת משותפת וכיום ב"ה אני מגדל את הילדים שלי בשמחה, ובעקבות כך גם המצב הכללי של הילדים השתפר לאין ערוך.

אני ממליץ על עו"ד גיל לכל אחד שמצוי במחלוקת משפטית על משמורת ורוצה את הייצוג הטוב ביותר.

 

                                                                                                                            יוחאי רופא

 

חיפשתי עו"ד לעינייני משפחה שתוכל לעזור לי עם המצב הקשה שנחת עליי בפתאומיות ובאכזריות. הלכתי לכמה וכמה פגישות עם עורכי דין שונים לעינייני משפחה עד שהגעתי ליעל. התרשמתי מאוד מיכולת שלה להקשיב, איכפתיות ונכונות לעזור.
יעל כתבה כתב תביעה לבית משפט לעינייני משפחה כל כך טוב, ששופט (שראה כנראה כבר אינספור תיקי גירושין בחיים שלו) כל כך התרשם והבין את המצב שלי, שניהל את הדיון במשך כל היום כמעט, למרות תור של אנשים שחיכו לדיון גם כן, עד שסגרנו את התיק כולו עוד באותו דיון ממש עם תוצאות מצוינות. כל זה עוד היה באותה תקופה שהפליית גברים בבתי משפט לעיניני משפחה בארץ הייתה נורמה מקובלת. תודה רבה ליעל מכל הלב!!!

יבגני

לאורך השנים יצא לי להיעזר בעורכות הדין הנפלאות יעל גיל ואור פינקלשטיין בכמה מקרים הקשורים למכרים אישיים ולקוחות, כאשר בכל פניה נרתמו לסיוע וסיפקו מענה ועזרה מעל לנדרש ולמצופה.
מעבר לאמור, נודע לי על כמה וכמה אנשים שהגיעו אל עורכות הדין המכובדות עם מקרים לא קלים בלשון המעטה, כאשר סיכויי הצלחתם להצלת תאיהם המשפחתיים היו די קלושים ובעזרת עורכות הדין המוכשרות הגיעו ל"חופי מבטחים".
ניכר כי עורכות הדין מנוסות, מקצועיות ובעלות ידע עשיר ומעבר לכך, הוגנות ובעלות ערכים – תכונות נדירות במחוזותינו.
אני ממליץ בחום על שירותיהן.
לצפייה במכתב המלצה המקורי, לחצו כאן

ערן משען

הגעתי ליעל ואור ליצוג בתביעה למשמורת משותפת.
יעל ואור ליוו כל פרט ופסיק בכל השלבים , לרבות העו"סיות וועדת התסקירים.
זכיתי למצוא עורכות דין בעלות מומחיות לנושא המשמורת על כל היבטיו (ואני ממש נגד שימוש קל דעת במילה מומחה).
יחד עם זאת , ולא פחות חשוב בהליך גירושים לדעתי - בלטה סבלנות אין קץ של יעל ואור.
שיחות יומיומיות , חלקן אמוציונליות ורובן ארוכות - מעולם לא זכו לקוצר רוח מצידן.
ליווי התיק אצלן מבוצע מכל הלב והנשמה - ממש כאילו זה תיק אישי שלהן...
מכל הנושאים בהליך גירושים , לדעתי, המשמורת היא החשובה ביותר - בסוף היא קובעת איך יעוצבו ילדיי.
הבחירה ביעל ואור בהחלט הוכיחה את עצמה.
מכורח נסיבות חיצוניות לקראת סוף ההליך מונתה עו"סית חדשה - וכך יצא שקיבלתי פעמיים משמורת משותפת....

ש.כ

זכיתי להיכרות ממושכת עם עו"ד יעל גיל, במהלכה נחשפתי ללוחמת צדק אמיתית, המשלבת בעבודתה מעורבות חברתית משמעותית במאבק לשינוי תחיקתי.
הליווי האישי ותשומת הלב לפרטים מעניקים ליעל תבונה מקצועית, המובילה לתוצאות הנכונות. אני ממליץ בחום לעבוד עם יעל לכל מי שמוצא את עצמו בצד הנאור של מאבק!

ג.ל

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.