משמורת זמנית על הילדים במעמד צד אחד


הידעתם? חלק משופטי בית המשפט לענייני משפחה, נוהגים לתת לאם, בפרט אם הילדים הם בגיל הרך, משמורת זמנית, בלי לשמוע כלל מהי תגובת האב או לקרוא מה יש לו לומר.

אני מזדעזעת מכך כל פעם מחדש. אישה מגישה תביעות (רכוש, מזונות, משמורת) לבית המשפט לענייני משפחה. בין התביעות מוגשת גם בקשה למשמורת זמנית על הילדים. וראה זה פלא, כבוד בית המשפט נותן לאישה, עוד לפני שהבעל קיבל את הבקשה לידיו, משמורת זמנית על הילדים, מלווה בהודעה לקונית שאם לאבא יש משהו לומר על כך, הוא יכול לפנות לבית המשפט ולבקש דיון.

אפילו נכס, המוגן עפ"י חוק יסוד כבוד האדם וחרותו, לא מעבירים כל כך מהר ובלי לשמוע את תגובת הצד השני. ילדים מסתבר, הם משהו נחות מנכס במדינת ישראל. כאן מעבירים אותם משל היו כלום למשמורת זמנית של האם.

להלן לינק לדיון המלא:

גירושין - עו"ד יעל גיל - משמורת זמנית על הילדים במעמד צד אחד

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.