משמורת משותפת


פסק דין, בו זכה האב (אותו יצגה עו"ד יעל גיל) במשמורת משותפת על ילדיו, תאומים בני שנתיים ותשעה חודשים, בניגוד לרצון האם, בניגוד לתסקיר הסעד ובניגוד לחזקת הגיל הרך. את פסק הדין, נתנה כבוד השופטת ד"ר ורדה בן שחר, מבית המשפט לענייני משפחה בראשון לציון, אשר פסקה בתבונה ובאומץ לב, פס"ד צדק. כבוד השופטת בן שחר, שמעה אף את החקירה של המומחים פרופ' אבי שגיא שוורץ ופרופ' רימרמן ונתנה את דעתה על דבריהם.

 

לצפייה בפסק הדין בקובץ PDF

 

 

 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.