החלטה בנושא פירוק שיתוף בדירה במהירות ובטרם איזון משאבים


מנענו השתלטות של אישה על דירה שהייתה בבעלות משותפת של שני הצדדים. בטרם הגיע אלינו, הלקוח נאלץ לברוח מדירתו. הוא נאלץ לשלם גם מזונות ילדים, גם דמי שכירות וגם משכנתא עבור הדירה המשותפת, למרות שאשתו מנעה ממנו לגור בה. הוכחנו לבית המשפט באמצעות ראיות וטענות רבות, את כל המניפולציות והתככים שהאישה ניסתה לבצע, על מנת להשתלט על הדירה. הגשנו בקשה למתן צו מידי לפרוק השיתוף והשופט שהתרשם מטענותינו ומהראיות שהצגנו לו, נעתר לבקשתנו ונתן צו לפירוק שיתוף מידי בדירה. זאת, אף לפני חלוקת כל הרכוש בין הצדדים וסיום ההליכים ביניהם.

לקריאה של פסק הדין המלא לחצו כאן

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין בו ממוקם המשרד קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים, המיועדים למבקרים עם מוגבלויות. כמו כן, יש מעליות נגישות בבניין והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.